Ekibimiz

Dr. Daniel Grütjen

Genel Müdür

grutjen@jugendbruecke.de

+49 211 972676 61

Christoph Röskes

Kontrol ve Yönetim

roskes@jugendbruecke.de

+49 211 972676 65

Ayfer Kietzmann

Muhasebeci ve İnsan Kaynakları

kietzmann@jugendbruecke.de

+49 211 972676 60

Tuğba Bizik

Proje Koordinatörü

bizik@jugendbruecke.de

+49 211 972676 68

Nadine Kaiatz

Proje Koordinatörü

kaiatz@jugendbruecke.de

+49 211 972676 69

Alina Karadeniz

Proje Koordinatörü

karadeniz@jugendbruecke.de

+49 211 972676 66

Katrin Yaşar

Proje Koordinatörü

– ebeveyn izni –

Hatice Kürklü

Proje Asistanı

kurklu@jugendbruecke.de

+49 211 972676 67

Neslihan Aksoy

Stratejik Ortaklıklar Koordinatörü

aksoy@jugendbruecke.de

+49 211 972676 66

Melanie Liedtke

İletişim Yöneticisi

liedtke@jugendbruecke.de

+49 211 972676 64

Sara Bhouri

İletişim ve Etkinlik Asistanı

bhouri@jugendbruecke.de

+49 211 972676 71